Znajdujesz się w dziale: Home

Co mamy do zaoferowania?

Oferyjemy kompletny zestaw hamulcowy dzięki któremu znacznie zmniejszy się droga hamowania Twojego auta, zwiększy się żywotność i skuteczność Twoich hamulców. Poczujesz się dużo pewniej wiedząc że Twoje auto po naciśnięciu pedału hamulca dosłownie stanie w miejscu.

Do naszych zestawów używamy zacisków firmy Brembo (pioniera w dziedzinie hamulców) 6-cio oraz 8-śmio - tłoczkowych, pochodzących z aut t.j.: Porsche Cayenne, VW Tuareg, Audi R8, RS6 RS4, Q7,

Czym się zajmujemy?

Na zamówienie dorabiamy poszczególne elementy zestawów hamulcowych t.j.:

  1. dzwony aluminiuoe
  2. jarzma pod konkretny model auta
  3. rotory

W naszej ofercje znajdą Państwo także zestawy hamulcowe na tylnią oś. Takie montowane były już przez nas w autach t.j.: Skoda Octavia 1.8 TURBO, Audi S3 (w skład takiego zestawu wchodzi: tarcza dwuczęściowa przeniesiona z osi przedniej oraz jarzmo pod oryginalny zacisk hamulcowy).

Zestawy które mamy w swojej ofercie są przystosowane do dużych obciążeń ponieważ zaciski 6-cio tłoczkowe których używany, seryjnie montowane są w autach SUV czyli m.in.: Porshe Cayenne, VW Tuareg czy Audi Q7 mianowicie auta których waga zbliżona jest do 2500kg i w tym przypadku hamulce te zatrzymują powyższe auta z prędkości 100km/h w ok 38m.

Auto o masie 1500kg z wykorzystaniem tych samych hamulców zatrzymuje się znacznie wcześniej. Co za tym idzie, znacznie większa żywotność tarcz oraz klocków.

Zapraszamy do współpracy.
Firma AM-Brakes - Adam Marciniak

AM BRAKES
Adam Marciniak

Adres: 08-500 Ryki, ul. Warszawska 166

tel. 663 788 190

e-mail: ambrakes@o2.pl